Potřebujete poradit v oblasti geodézie a kartografie?

Kontaktujte nás

Krátce o naší společnosti

Naše geodetická firma byla založena v polovině roku 1991 třemi bývalými kolegy zanikajícího geodetického oddělení firmy Hutní projekt Praha s.p. V roce 1999 se firma transformovala ze sdružení na společnost s ručením omezeným. Přes široký rozsah prací v oboru se postupem let vypracovala mezi špičkové firmy v oblasti předprojektové majetkoprávní přípravy liniových staveb, což obsahuje zvláště tvorbu majetkoprávních mapových podkladů, záborových elaborátů, různých identifikací a dalších doprovodných podkladů potřebných pro vydání úředních rozhodnutí (územní rozhodnutí, stavební povolení, kolaudační rozhodnutí) spojených s realizací stavby. Tyto práce firma realizuje v celé ČR. Firma ovšem vytvořila i kapacitu pro ostatní činnosti v geodetickém oboru jako je tvorba geometrických plánů, účelových map, různých typů zaměření skutečného provedení, zaměřování objektů apod.

        Důkazem kvality našich služeb je prosperita a existence na trhu po dobu 30-ti let a dále fakt, že se předprojektově podílí na velkém počtu důležitých liniových staveb v celé ČR!

Jednatelé společnosti

Ing. Jan Opelík
Ing. Jan Opelíkjednatel
Ing. Daniel Janoušek
Ing. Daniel Janoušekjednatel

Naše odbornost

Napsali o nás

„Společnost GT ATELIÉR GEODÉZIE mi svým profesionálním přístupem pomohla ve firmě úspěšně vyřešit složité majetkoprávní vztahy pozemků.“

TOMÁŠ PROCHÁZKA • RAFO, s.r.o.

„Přesné zaměření od společnosti GT ATELIÉR GEODÉZIE nám pomohlo realizovat naše obchodní záměry.“

ONDŘEJ JAUERNIG • BARKOTEX, s.r.o.

Naši partneři v krajích